Yeni iPad 5 videosu

0
226
Yeni iPad 5 videosu

Çinli parça tedarikçisi SW-BOX.com, yeni bir videoda sözde iPad 5′i gözler önüne seriyor ve beşinci nesil 9.7 inç tabletin iPad 4 ve iPad mini’den ne kadar daha iyi olduğunu sorguluyor.
Hatırlatmak gerekirse, iPad 5′e dair en son analizler Apple’ın iPad mini’nin tasarımını uygulayacağı yönündeydi. Tabletin 9.7 inçlik ekranını muhafaza ederken daha ince kenarlar ve daha küçük yüzey alanı ile geniş ekranlı bir iCihaz yaratması bekleniyordu.
Fakat şimdi yeni çıkan bir video iPad 5′i beklenen tarihten önce gösterdiğini iddia ediyor ve iCihaz kullanıcılarına Apple beklenen iPad duyurularını yaptığında neler umabilecekleri hakkında bir fikir veriyor.
Videoda Apple’ın iPad 5′i hem iPad 4 hem de iPad mini ile karşılaştırılıyor. Gördüğünüz üzere, hem en hem de boy açısından beşinci nesil iPad dördüncü nesil akranlarından daha dar, sonuç olarak totalde daha küçük yüzey alanına sahip.
Sözde iPad 5 iPad mini’ye çok benziyor ve küçük boyutlu iCihaz’ın biçim katsayısını pek çok yönden ödünç alıyor. Bu, boyutlardaki değişime katkı sağlarken daha yassı ve şık bir tasarımı da beraberinde getiriyor.

Video linki için: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J84xWlkYjKc

Radikal