Mehmet Altan’ın Yeni Adresi Gündem Oldu

0
197
Mehmet Altan'ın Yeni Adresi Gündem Oldu

GAZETE360 Yazarlarından Mehmet Altan Türkiye'nin en çok takip edilen medya portallarından, Medyatava ve Gazeteciler.com'a neden Gazete360'da yazmaya başladığını anlattı.

"Geçtiğimiz yıl Star gazetesinden yazısının yayınlanmaması üzerine gazete ile yollarını ayıran Mehmet Altan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin haber sitelerinden Gazete360'ta yazmaya başladı" ifadleriyle verilen haberlerde Altan'ın yazılarının yeni adresi olarak GAZETE360 işaret ediliyor ve yayınlanan son yazısına link veriliyor.

Her iki portalda da manşetten verilen haberlerde, "Türkiye'de yazılacak alan bırakılmadı. Türkiye'nin de, medyanın da bugün geldiği durumdan büyük rahatsızlık duyuyorum. Yazılacak yer bırakılmaması nedeniyle ben de  nazire olsun diye yavru vatanda yazmaya başladım" ifadelerini kullanan Altan'ın açıklamaları öne çıkarılırken, GAZETE360'da haftada bir yazacağına işaret ediliyor.

Medyatava'da yer alan haber, "Mehmet Altan yeniden yazmaya başladı. İşte yeni adresi" başlığı ile verilirken, Gazeteciler.com "Mehmet Altan'ın yeni adresi çok şaşırtacak" başlığını kullanıyor.

Medyatava'daki haber için…

http://www.medyatava.com/haber/mehmet-altan-yeniden-yazmaya-basladi-iste-yeni-adresi_98189

Gazeteciler.com'daki haber için….

http://www.gazeteciler.com/gundem/mehmet-altanin-yeni-adresi-cok-sasirtacak-71306h.html