İndirim kampanyasına katılan firma ve marka sayısı 119’a ulaştı

0
798

 Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) öncülüğünde 1 Kasım’da başlatılan ve geçen hafta Başbakan Tufan Erhürman’ın katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısı ile duyurulan indirim kampanyasına katılan firma ve marka sayısı 119’a ulaştı.

KTTO’dan yapılan açıklamaya gore, kampanyaya katılan firma ve markalar, kendi ürün portföylerine uygun indirim oranları uyguluyorlar. Tüketiciler, kampanyada uygulanan indirimler ve diğer koşulların neler olduğunu Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın web sitesinden, http://www.ktto.net/indirim-kampanyasi öğrenebiliyorlar.

İndirim kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak ve kampanyaya katılmak isteyen firmaların ise, KTTO Ticaret Geliştirme Uzmanı Sonay Özmen’e (0392 228 37 60) başvurmaları gerekiyor.

KTTO tarafından düzenlenen indirim kampanyasının, yüksek enflasyon ve hayat pahalılığına karşı hane halkının korunmasını amaçladığı kaydedilen açıklamada, “Kibris Türk Ticaret Odası olarak kampanyaya katılan firmalara ve destek veren paydaşlarımıza teşekkür ederiz” denildi.

 

FIRMA VE MARKALARIN İNDİRİMLERİ

 

 

DEVRİM HOME  BRILLANT mağazasında  01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  tüm ev tekstili ve perde gurubunda peşin satışlarda %20 indirim uygulanmaya başlamıştır.

 

KIBRIS SES, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, işitme cihazlarına Türkiye fiyatlarına ek %10 oranında indirim uygulanmaya başlanmıştır. Ayrıca diğer tüm ürünlerde (işitme cihazı pili , kulak kalıbı , işitme testi) %10 indirim uygulanmaya başlamıştır.

 

SEMSON TİC. LTD. ŞTİ. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüm BOSCH beyaz eşya ürünlerinde % 15 oranında indirim uygulanmaya başlamıştır.

 

YÜKSEL AHMET RAŞİT LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, aşağıda belirtilen indirim oranları uygulanmaya başlamıştır.