“Başbakan Hiç Tuvalete Gitmedi Mi?”

0
193
Başbakan Hiç Tuvalete Gitmedi Mi?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Gaziantep Ticaret Borsası'nda (GTB) yaptığı konuşmada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan’ın açıkladığı paketin CHP’nin daha önce açıkladığı 17 maddelik demokrasi paketinden alıntı olduğunu tekrarlayan Kılıçdaroğlu, "Eksiğimiz varsa tamamlarız, yanlışımız varsa düzeltiriz. İyi niyetle yola çıkıyoruz. Bizim paketten bir tane Allah rızası için ya bir tane olsa, biz de görelim bakalım, ne var bu pakette. Yok yaa. Onun için birbirimizi kandırmayalım.

Kıyısından köşesinden bazı maddeler alınıp konmuş oraya, işte efendim 'demokrasi' diye topluma sunuyorlar. Neymiş efendim, 3 tane harf geliyormuş alfabeye. W, q, x geliyormuş. Ben merak ediyorum, ya bu Başbakan tuvalete hiç gitmedi mi? Tuvaletlerin kapısında 'w' yazar zaten.

Televizyon seyretmiyor mu, açsın 'Show' televizyonu var. Yani bu yeni geldi, yeni bir demokrasi, yok bunlar. Demokrasi farklı bir şeydir. Demokrasi milletin oyunun parlamentoya tam anlamıyla yansıdığı rejimin adıdır" dedi.

 

ntvmsnbc