3 Kişi Uyuşturucuyla Yakalandı

0
97
3 Kişi Uyuşturucuyla Yakalandı

Mazbata borcundan dolayı Merkezi Cezaevine tutuklu olarak götürülen H.U.’nun (E-58) yapılan üst aramasında, tasarrufunda yaklaşık 2 gram ağırlığında “hintkeneviri” türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Öte yandan, Girne’de A.O.A.A.’nın (E-19) kaldığı evde polis tarafından yapılan aramada, “MDMA” türü uyuşturucu içerdiğine inanılan toplam 28 adet hap bulunarak emare olarak alındı.

Yine Girne Dr. Akçiçek Hastanesi avlusunda taşkınlık yapan J.I.’nın (E-47) polis tarafından yapılan üst aramasında tasarrufunda yaklaşık yarım gram ağırlığında “sentetik cannabinoid” türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

A.O.A.A ve J.I. tutuklandı.

GAZİMAĞUSA’DA HIRSIZLIK

Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir işyerinde, satış için vitrinde sergilenen bir Samsung Galaxy J7 marka cep telefonu meçhul bir erkek şahıs tarafından çalındı.

GENEL RAHATSIZLIK VE İZİNSİZ ATEŞ YAKMA

Düzova’da Susam Sokak üzerinde, H.T.(E-29) eşi ile trafik cezası yüzünden tartışmasına müteakip sinirlenip, evin bahçesinde park halinde bulunan eşi adına kayıtlı JC 128 plakalı araç üzerine benzin döküp ateşlemek suretiyle aracın tamamen yanmasına sebep oldu.

H.T. tutuklandı.