Yeni BMW 4 Serisi Coupe Tanıtıldı

0
167
Yeni BMW 4 Serisi Coupe Tanıtıldı

Kıbrıs iş ve siyaset dünyasının tanınan birçok ismi BMW’nin yeni 4 Serisini görmek için partideki yerini alırken, konuklar şıklıklarıyla adeta birbirleriyle yarıştılar.

Cuma akşamı saat 19.30’da başlayan lansman konukların gelmeleri ve yerlerini almalarının ardından başladı.

Saat 20.00’da Çangar Motors Direktörü Mehmet Çangar’ın konuşmasına geçildi. Mehmet Çangar ‘’BMW 4 Serisi Coupé’nin spor otomobil anlayışına yeni bir bakış açısı getirirken tüm rakiplerine de öncülük edeceğini belirtti. Yıllardır ürettiği tüm araçlarda güvenlik ve performansdan hiçbir zaman ödün vermeyen BMW aynı zamanda da yakıt tüketimini minumun düzeyde tutmaktadır’’ diye devam eden Çangar,biz BMW’yi KKTC’ye getirirken ‘’halkın arabası’’ sloganıyla yola çıktık ve halkımıza uygun fiyata kaliteli arabaya binme fırsatı sunduk. Kıbrıs Türk halkı’da kurulduğumuz günden bu yana bize destek oldu, onlara da teşekkür ederiz. Herzaman dediğimiz gibi Çangar Loves You’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların bitmesi ile  gecenin müziklerini yapan PercussiOnurve Dj Serhat’ınmuhteşem performansı başladı. PercussiOnur’un ritim şovu ile baraber üzerleri açılan araçlar görücüye çıktı ve konuklar araçları inceleme ve tanıma şansı buldu.

 

Yeni BMW 4 Serisi Coupe Tanıtıldı

 

Çangar Ailesi Basına Poz Verdi