Spoon Lounge Sezona Hızlı Başladı

Spoon Lounge Sezona Hızlı Başladı
Haber İçi Üst 745×140

Spoon Lounge yeni sezona Levent Ünal ve Orkestrası eşliğinde muhteşem bir başlangıç yaptı.

Girne’nin en sevilen eğlence mekanlarından olan Spoon Lounge’un yeni sezon açılış gecesinin sunuculuğunu aktör Can Orhan üstlendi. Mimar ve dansçı Emir Kasım’dan artistik dans gösterileri ile keyifli bir gece yaşayan konuklar, artık bir Spoon Lounge klasiği olan Levent Ünal ve Orkestrası’nın muhteşem sahne performansıyla gönüllerince eğlenip unutulmaz bir gece yaşadı.

Spoon Lounge

Cem Kafkas “Eşsiz Nağmeler” ile Her Hafta Spoon Lounge’da Spoon Lounge sezon açılışı sonrasında önceki akşam sahne alan Türk Sanat Müziği’nin güçlü yorumcusu Cem Kafkas ise “Eşsiz Nağmeler” konseriyle izleyenleri büyüledi.

Spoon Lounge

Dünya ve Türk Mutfağından eşsiz lezzetlerin sunulduğu Spoon Lounge’un huzurlu ortamında konuklar, sevdikleriyle keyifle sohbet ediyor, her Çarşamba Karaoke gecelerine katılarak sahnenin yıldızı oluyor, her Perşembe Cem Kafkas ile Türk sanat müziğinden eşsiz nağmeler dinliyorlar ve her Cuma ve Cumartesi gecesi Levent Ünal ve Orkestrası’yla gönüllerince eğlenip arayı güzel
dolduruyorlar.

 

Sürprizlerin eksik olmadığı Spoon Lounge, aktör Can Orhan’ın sunumları, Emir Kasım’ın dans gösterileri, konuk sanatçıların sahne performansları, yazar ve televizyon programcısı Dilek Orhan’ın şiirlerine sahne oluyor.

Haber İçi Orta 745×140

Benzer yazılar

Haber İçi Alt 745×140