18 Ocak 2017

Esat Varoğlu'ndan Sert Tepki: Bugüne Kadar Sustum... !

Toplumcu Kurtuluş Partisi eski milletvekillerinden Esat Varoğlu, sessizliğini bozdu... Varoğlu hakkında çıkan iddialara sert tepki gösterdi.

30 Aralık 2016 - 22:34

Toplumcu Kurtuluş Partisi eski milletvekillerinden Esat Varoğlu, hakkında bir takım iddialar çıktığını belirterek buna tepki gösterdi.

Bir dönem Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Sekreterliği görevinde de bulunan Varoğlu, siyasi çalışmalarını TDP'de sürdürdüğünü vurguladı.

Bazı kişilerin adını kullanarak siyasi rant elde etmeye çalıştığını savunan Varoğlu'nun tepkisi sert oldu.

"Siyasi çalışmalarımı TDP'de sürdürdüğümü ve sürdürmeye devam edeceğimi belirtmek istiyorum" diyen Varoğlu, TKP'nin, bütün mal varlığı, düşünceleri ve dünya görüşü ile TDP içinde yaşadığını söyledi.

Varoğlu, yapılan hareketlerin terbiye boyutlarını aştığını ifade ederek kendisini böyle bir açıklama yapmaya mecbur hissettiğini belirtti.

Varoğlu'nun sosyal paylaşım sitesi facebook'tan yaptığı paylaşım şöyle:

"Hayatında hiç TKP'li olmamış, hatta TKP ve TKP'lilerden hoşlanmamış bazı kişilerin, TDP'li arkadaşlarımızı arayıp benim de kendileri ile beraber olduğumu söyleyerek siyasi rant elde etmeye çalıştıklarını öğrenmiş bulunuyorum. Bunun gerçekle hiçbir ilgisi olmadığını, benim siyasi çalışmalarımı TDP'de sürdürdüğümü ve sürdürmeye devam edeceğimi belirtmek istiyorum. Nerede kaldı ki TKP, bütün mal varlığı ile( alacak ve borçları ile) , düşünceleri ve dünya görüşü ile TDP içinde yaşamaktadır. Bugüne kadar sustum ama işi o kadar azıttılar ki beni bu yazıyı yazmaya mecbur ettiler. Çünkü yapılan hareketler, terbiye boyutlarını aşmıştır. Durumu saygıyla halkımızla paylaşmak istiyorum. Saygılarımla..."

 
 

 

 

HABERE YORUM YAZ
FACEBOOK'DA TAVSİYE EDİLENLER

www.gau.edu.tr
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2013 GAZETE360.COM - Tüm içerik GAZETE360.com'a aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz.

Baba Bilgisayar